ŞEHİTLERİN SERDARI MUSTAFA PEHLİVANOĞLU

Kütahya Altıntaş Çayırbaşı Köyünde öğretmenlik yaptığım zamanlarda yakın köylerin birinde Mustafa Pehlivanoğlu firardayken yakalanır. Köylüden aldığımız haberler Ülkücü karakteri yansıtmaktadır. Firari kardaşlarımız hemen kaldıkları yerde durum değerlendirmesi yaparlar. Bizlere işkence eden Pol-Der li polislerse pusuya yatanlar çatışacaklardı, yok asker geldiyse elimiz askere kalkmaz! Ve gelen askerdir, gelen Mehmetçiktir. Mustafa, Mehmetçik’e teslim olmuştur. Gerçi her iki isim de Peygamber Efendimizin (SAV) ismidir, değişen birşey yoktur.

Taa ki 7 Ekime gelene kadar. Kahpe düzen yalakaları, batıya gürzlük yapan silik karakterliler ellerini ülkücü kanına yeniden boyadilar. Sırf tarafsız görünebilme iç korkusuna sahip yetkilileri susturmasını bilen melon şapkalılar. Sam amcalarının şapkalarını taşıyan sizlerle asla barışmayacağız!!! Asla hakkımızı helal etmeyeceğiz. İyi olgunlaştırdığınız ihtilal ortamını bütün millet bilecek ve suçu sadece Turancılık ve özgür Türkiye Aşıklığından başka bir şey olmayan Mustafa’yı astırdınız. Sanki Mustafayı asmakla fert başına düşen milli geliri beşe katladınız. Uzayı feth edecektiniz ama ayaklarınızdan Rahmetli tutuyordu, uçamıyordunuz. Planı bu devrin BOP çuları yapmıştı. Sizler kuklaydınız, şimdi olduğu gibi.

İstiklal savaşında onuru kırılan batının intikamını adeta Mustafa’dan alıyordunuz, Anadoluya giremeyen Komünizmin hırsını alıyordunuz Mustafa’dan. Bir kaç sene öncesinin üç kağıtçı ve en zengin 3-5 paşasına büyük rüşvetçilere intikam aldırıyordunuz, Her şeye ve baskılarınızın para etmediğini sezdiniz hücrelerde ölüm öncesindeki şerefsiz teklifinizin iflasının hırsını alıyordunuz 7 Ekimde Mustafa’dan.

Bir Mustafa seneler önce emir veriyordu.....EY TÜRK İSTİKBALİNİN EVLADI! İşte bu şerait içinde dahi vazifen Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini korumaktır!!!! Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur... Diğer Mustafa vaziyetinin şartlarına aldırmadı, vatanını ve devletini korudu. Sovyetlere ve yerli uşaklarına hatta daha sonra Atatürkçüyüm maskesi takanlara karşı istiklali korudu. Kendi asil kanından getirdiği kudreti kullandı, Sovyetlerin yönünü Anadoludan Afganistana çevirtti. Bu yiğidi yine Mustafa Kemal adına ihtilalci cuntacı çete ipe çektirdi. Ülkücülerin iki eli bu dünyada da öbür dünyada YAKANIZDADIR şarapçı paşalar. Mustafa, Ülkücü Hareketin tarihinde şeref taşan bir efsanedir. Yetişen yeni nesil her Ülkücü ayrı bir Mustafa Pehlivanoğlu’dur.

 Şimdide ABD yi bir yanıza alın, AB yi öbür yanınıza alın ama yine de bu kutlu yolda zafer ülkücülerindir.

Murat Yalçın